Náš tým

Hotelovému komplexu Zámek Valeč dávají duši lidé, kteří v něm pracují. Majitelé se snaží poskytnout svým hostům komfort, pohodlí a odpočinek s osobitým přístupem, tak aby Vaše návštěva byla nezapomenutelným zážitkem. Rodinná atmosféra panuje v celém hotelu a všichni zaměstnanci Vám ochotně splní každé Vaše přání.

Anežka Valová

ředitelka hotelu

Anežka Valová je kromě ředitelky také majitelkou hotelu. Bydlí nedaleko zámku, a proto ji můžete potkat téměř každý den. Má na starosti komunikaci s klienty, prezentaci hotelu, péči o zákazníky ráda také organizuje rukodělné činností pro děti a dospělé.

Milan Růžička

manažer hotelu

Milan je díky svým více než dvacetiletým zkušenostem v oboru hotelnictví skutečným odborníkem. Zajišťuje technické požadavky zákazníků spojené se školeními, kongresy a zabezpečuje jejich hladký průběh. Zároveň zodpovídá za zásobování a každodenní chod hotelu.

Martin Tůma

vedoucí restaurace a sommelier

Martin má dlouholeté zkušenosti s prací v tuzemských restauračních zařízeních. Práci s lidmi si užívá a se svým přátelským přístupem Vám zpříjemní chvíle strávené v restauraci Stodola. Rád Vám také poradí s výběrem vín z rozsáhlé nabídky zámeckého vinného sklepa.

Michal Novák

šéfkuchař

Michal se svým zkušeným týmem připravuje jídla à la Carte s využitím sezónních ingrediencí od místních farmářů. K finálnímu dochucení pokrmů mu slouží rozsáhlá bylinková zahrádka. Michala můžete také zastihnout při jedné z jeho kuchařských show, které pořádá pro pobavení hotelových hostů.