NABÍDKA POBYTŮ 2017

Silvestr ve Valči, rodinné pobyty..

SILVESTROVSKÝ POBYT 2017 

PŘIVÍTEJTE PŘÍCHOD NOVÉHO ROKU 2018 V JEDINEČNÉM ZÁMECKÉM PROSTŘEDÍ

V ceně Silvestrovskéhoho pobytu je ubytování ve zvoleném pokoji, polopenze formou bufetu, obědová svačina, vstup do wellness a fitness. Cena  zahrnuje také vstupenku na silvestrovský večer - hudební skupina Party Leaders vám nabídne pestrou nabídku světové i české pop rockového repertoáru.  Dále je zahrnut půlnoční přípitek, občerstvení a vybrané nápoje po celý večer. V průběhu večera bude možné zakoupit lístky do tomboly.

Doprovodný program v průběhu pobytu - aquaerobik, lukostřelba,...každý den k dispozici jedna aktivita zdarma.

CENA: od 4500 Kč/ osoba ve vícelůžkovém pokoji classic v termínu 30.12.2017-1.1.2018, upřesnění cen pro další typy pokojů na vyžádání na hotel-valec@vstav.cz.*

RODINNÉ POBYTOVÉ BALÍČKY NA MÍRU  

Napište nám na hotel-valec@vstav.cz pro kolik osob a na jak dlouho Vaši dovolenou plánujete, připište také věk dětí, sestavíme Vám ideální pobytový balíček přímo pro vás! Těšíme se na Vaše poptávky!*


ROMANTICKÝ VÍKEND PRO DVA

Ubytování na dvě noci v historickém pokoji na zámku včetně polopenze, celodenní vstup do wellness centra, prohlídka zámku s výkladem, zapůjčení lodičky, prodloužený check out do 12:00 hod.

CENA: 11.000 Kč*

ČTYŘDENNÍ RODINNÝ POBYT 2+2

Ubytování na tři noci v rodinném apartmá s terasou včetně polopenze, celodenní vstup do wellness centra, prohlídka zámku s výkladem, láhev vína pro rodiče 2 hodiny bowlingu. Zapůjčení lodičky.

CENA: 17.000 Kč*


* Informace ke všem pobytům:
Snídaně je podávána formou bufetu, večeře formou pětichodového bufetu (v případě menší obsazenosti je hlavní chod servírovaný).

Ubytovaným hostům je k dispozici fitness, wellness centrum: vnitřní vyhřívaný bazén, masážní bazén, venkovní vyhřívané bazény, venkovní whirlpool, ochlazovací bazén, sauny finské, parní, infrasauna, relaxační zóny. Na začátku roku 2017 jsme wellness velkolepě rozšířili o část zvanou Benátský dóm, kde jsou k dispozici další finské a parní sauny, Kneippovy chodníčky, ledová jeskyně a tepidarium. Wellness je pro ubytované hosty otevřeno denně od 7 do 21 hod, sauny nahříváme od 17 do 21 hod.
Děti mohou využít překrásné vnitřní dětské herny, která je přístupná po celou dobu pobytu v čase 8:00 - 20:00 za doprovodu dospělé osoby. Dále je možné za poplatek využít bowling, venkovní tenisové kurty, půjčit si horské kolo, elektrokolo, případně segway.

V den příjezdu je možné ubytování od 14.00, v den odjezdu se pokoje uvolňují do 10.00 hod.


SVATBA NA ZÁMKU PRO 60 OSOB

Balíček obsahuje:

Obřad na nádvoří nebo v Obrazárně, prostory na fotografování, hostinu se třemi chody ve Velkém sále, večerní raut, ubytování pro novomanžele v historickém pokoji ZDARMA.

CENA: CCA 83.400 Kč
(cena je orientační, odvíjí se od konkrétních přání a požadavků snoubenců)